HOROSKOP


BARAN


ZNAK ZODIAKU BARAN  okres 21.03-19.04

Opis: Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, a dzień, w którym Słońce wchodzi w jego konstelację, jest pierwszym dniem wiosny na półkuli północnej. To sprawia, że Baran zawsze pragnie być na czele. Jest żądny przygód, pełen inwencji. Ma świetne pomysły, zwłaszcza dotyczące pracy. Ma wrodzoną ciekawość świata, jest wspaniałym kompanem, zazwyczaj bardzo lubianym. Często idealizuje innych ludzi. Ma wielkie serce, jest życzliwy, dba o innych. Jest skłonny do wielkich namiętności i  zachowań romantycznych.. Charakteryzuje go szybki i energiczny sposób działania oraz cechy przywódcze. Dysponuje dużym zasobem energii, stąd też odwaga i dążenie do znaczącej pozycji życiowej. Może często podróżować w związku z interesami. Jego mottem jest ruch, czyn, zaistnienie. Baran mając gwałtowną, egoistyczną i ciekawą świata naturę, często wpędza się w niedogodne dla siebie sytuacje i kłopoty. Czasem zachowuje się jak dziecko sprawdzające, dokąd może się posunąć. Jest skłonny do nagłych wybuchów gniewu, które zresztą szybko mu mijają. Ma tendencje do lekceważenia istniejących zasad i porządku, uważając, że jego sposób postępowania jest lepszy. Z zapałem przekonuje innych do swoich poglądów i wersji wydarzeń, używając wszelkich możliwych środków perswazji. Równie łatwo przychodzi mu jednak zmiana punktu widzenia i opinii. Wykorzystuje innych do  swoich zamierzeń, stara się zdominować otoczenie. Może mieć w życiu kłopoty finansowe, przez zbyt impulsywne postępowanie. Zbyt szybko podejmuje decyzje o zawarciu związków, czego później żałuje. Może często zmieniać miejsce zamieszkania i podróżować, uciekając przed kłopotami i odpowiedzialnością. Czasem zachowuje się tak, jakby głową chciał przebić mur. Opiekuńcza planeta - Mars Trygon - Ogień Kolor - Ognista czerwień Symbol - Baran Klucz do sukcesu - silna wola, odpowiedzialność, efektywne działanie

kobieta - BARAN:

Niepoprawna optymistka, pełna energii i pomysłów. Zawsze ma określony cel swoich działań, który wyczuwa instynktownie. Jest lubiana w towarzystwie, pełna wdzięku, szlachetna, a zarazem zaradna, pracowita i towarzyska. Dobroduszna, łaknąca wiedzy, nierzadko tryskająca humorem i dowcipem. Może być złośliwa, chytra, a nawet pogardliwa dla kobiet spod innych znaków. W przypadku gdy los przyniesie jej szybko stosowny poziom dobrobytu, wystąpi niebezpieczeństwo, że kobieta - Baran może roztrwonić swój majątek. Lubi przebywać i pracować w męskim zespole. Czasem traci cierpliwość, wpada w złość. W tym czasie najlepiej zejść jej z drogi.

mężczyzna - BARAN:

Impulsywny, niecierpliwy, nieco szorstki w obyciu, ale z sercem na dłoni; a co na sercu, to na języku. Prostolinijny, zmienny w miłości. Lubi sprawiać niespodzianki, które nie zawsze są mile widziane. Często ma kłopoty, by zdążyć na umówione spotkanie. Uwielbia prawić morały, zwracać innym uwagę na błędy i niedoskonałości. Umieją podobać się kobietom, ładnie się noszą, gustownie ubierają - są osobnikami dystyngowanymi. Mają najczęściej trudności z podjęciem decyzji zawarcia związku małżeńskiego, ale gdy już ożenią się, są stałymi, dobrymi partnerami. Trzeba tylko chwalić i podziwiać.
dziecko - BARAN:

Żywe srebro, tryskające optymizmem, radością i pomysłowością. Aby, ten pogodny dzieciak, nie zamęczył swoich rodziców, należy zagwarantować mu dużo ruchu, zajęć sportowych. Nie należy spodziewać się, aby mógł godzinami ślęczeć nad książką, chyba, że będzie to powieść o niesamowitych przygodach. Nie staraj się okiełznać jego temperamentu, raczej zajdź sposób na wykorzystanie tego daru.

czarny - sprzyjający kolor samochodu

Mars - opiekuńcza planeta

Lew Strzelec - przychylne znaki zodiaku

ogień - żywioł znaku

opal diament - szczęśliwy kamień

7, 19 - szczęśliwa liczba

Wiosna - sprzyjająca pora roku


BYKZnak zodiaku: BykOkres: 20.04-20.05


Opis: Byk jest drugim znakiem zodiaku, jego planetą jest Wenus, a trygonem ziemia. Jego działanie związane jest z materią. Dąży do stabilizacji obejmującej wszystkie sfery życia. Ma głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa  materialnego i komfortu życiowego. Jest wstanie ciężko pracować, aby je osiągnąć. Bardzo wiele znaczy dla niego dom i uczuciowe bezpieczeństwo.. Bykiem "rządzi" Wenus - planeta miłości, talentu,piękna  i luksusu. Ze wszystkich znaków zodiaku to Byk najbardziej lubi przyjemności i chętnie z nich korzysta. Lubi dobrze zjeść i się zabawić. Ważną częścią jego życia jest kontakt z naturą, na łonie przyrody nabiera sił, rozładowuje stresy. Posiada często talenty muzyczne, dobry głos, dodatkowo miłą aparycję. Ma sporo wyczucia, nie jest konfliktowy. Musi czuć się komuś potrzebny. Gdy kocha, jest pociągający i zmysłowy, ufny, lojalny i oddany. Często miewa duszę artysty. Kocha harmonię, ma duże wyczucie piękna: kształtując swoje otoczenie umie dobierać odpowiednie proporcje i barwy, inspiracji poszukuje w naturze. Jego mottem jest stabilizacja, posiadanie, przyjemność. Byk, mając silną potrzebę bezpieczeństwa materialnego, nie przepada za zmianami. W związku z tym grozi mu popadnięcie w rutynę i marazm. Jest uparty i egoistyczny, trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Wyprowadzony z równowagi wybucha złością i trudno się uspokaja. Potrafi długo się dąsać i trzymać urazę w sercu. Lubi sobie pofolgować w jedzeniu i piciu, co może nasilać się u niego z wiekiem. Przeważnie wybiera najłatwiejszą drogę do osiągnięcia celu, bez względu na konsekwencje i dobro innych ludzi. Ma poczucie, że jego interesy są najważniejsze. Byk jest bardzo zazdrosny i zaborczy, uważa, że do swojego partnera ma wszelkie prawa. Z drugiej strony ma skłonność do flirtów i romansów. Z biegiem czasu może stać się zagorzałym konserwatystą, a główną przyczyną jego niepowodzeń oraz nieszczęść będzie jego własny upór i egoizm. Opiekuńcza planeta - Wenus Trygon - Ziemia Kolor - Szmaragdowa zieleń Symbol - Byk Klucz do sukcesu - Wytrwałość, niezawodność.

kobieta - BYK:

Mają wyjątkowo dobry gust. W swojej szafie gromadzą tony eleganckich ubrań. Jeśli sytuacja im na to pozwala, używają markowych kosmetyków i zakładają tylko prawdziwą biżuterię, najchętniej złotą. Słyną też ze swych talentów kulinarnych, lubią zapraszać gości i dogadzać biesiadnikom, same jednak są na wiecznej diecie. Mają, niestety, skłonności do tycia.

Z natury dość konserwatywne i niechętnie zmieniają zwyczaje panujące w społeczeństwie. Lubią prowadzić uregulowany tryb życia. Nie dadzą zamknąć się w domu, choć czasem z wygodnictwa rzucają pracę, muszą mieć wtedy zaplecze finansowe w postaci bardzo bogatego męża. Są bardzo dobrymi mamami.
mężczyzna - BYK:

Przedsiębiorczy, inteligentni i zadbani mężczyźni, których największą ambicją jest zapewnienie bezpieczeństwa materialnego rodzinie. Odznaczają się duża odwagą, męstwem. Jeżeli dojdzie do tego ich śmiałość, pełne inicjatywy życie, to przedsiębiorczość ich doprowadzi do wielkich sukcesów. W życiu umieją znaleźć się w każdej sytuacji, nic co ludzkie nie jest im obce. Nie są rozrzutni, ale potrafią i umieją wynagrodzić tych, których polubią. Wrażliwość na dole człowieka jedna im zwolenników i przyjaciół. Każdy mężczyzna spod znaku Byka jest najwierniejszym mężem.

dziecko - BYK:

Nastawione jest na znajdowanie w życiu tego, co piękne, miłe i wygodne. Nie lubi się przemęczać, co można zauważyć już w wieku niemowlęcym. Jeśli w młodym wieku nie powierzysz mu drobnych obowiązków, które będzie musiał systematycznie wykonywać, wyrośnie z niego leń patentowany. Jeśli zaś od małego zaszczepisz w nim poczucie obowiązku, nie dość, że będzie dobrze się uczył, to zostanie potentatem finansowym. Byki przejawiają bowiem wyjątkowe zainteresowanie pieniędzmi.

zielony - sprzyjający kolor samochodu

Wenus - opiekuńcza planeta

Panna Koziorożec Rak Ryby - przychylne znaki zodiaku

ziemia - żywioł znaku

agat szafir - szczęśliwy kamień

6, 19 - szczęśliwa liczba

Wiosna - sprzyjająca pora rokuBLIŹNIĘTA 
 
ZNAK ZODIAKU:BLIŻNIĘTA qkres-21.0521.06   
 Urodzeni w znaku Bliźniąt wyróżniają się pracowitością, zaradnością, umiejętnościami znajdowania się w każdej sytuacji. Potrafią zaradzić niepowodzeniu i złu. Mogą twórczo rozwiązywać bieżące kłopoty, a ponieważ są także elokwentni, mile widziani są w towarzystwie. Dbają o to, by środowisko miało o nich dobre opinie, lubią pochwały, a nierzadko upajają się pochlebstwem.

 Osoby spod znaku Bliźniąt łatwo ulęgają wpływom osób postronnych. W sumie są oni nierozważni, łatwo zawierający kontakty i znajomPani spod znaku Bliźniąt prowadzi bujne życie towarzyskie, potrafi godzinami wisieć na słuchawce telefonu, a na spacerach z dzieckiem, w kolejce do kina lub w poczekalni u dentysty natychmiast zaprzyjaźnia się ze wszystkimi. Jej żywiołem jest praca, nauka, czytanie książek i czasopism oraz burzliwe dyskusje. Ciągle się dokształca, zapisuje na różne kursy i szkolenia, wciąż gdzieś się spieszy. W młodości łatwo ją namówić do takich szaleństw, jak czerwone włosy, czy fryzura typu dredy, wszystko zależy od tego, z kim się przyjaźni i co w danej chwili jest modne. Zawsze jest ,na topie. Kocha podróże i w wakacje realizuje swoje marzenia.

                         kobieta -  BLIŹNIĘTA                                                                                                               Pani spod znaku Bliźniąt prowadzi bujne życie towarzyskie, potrafi godzinami wisieć na słuchawce telefonu, a na spacerach z dzieckiem, w kolejce do kina lub w poczekalni u dentysty natychmiast zaprzyjaźnia się ze wszystkimi. Jej żywiołem jest praca, nauka, czytanie książek i czasopism oraz burzliwe dyskusje. Ciągle się dokształca, zapisuje na różne kursy i szkolenia, wciąż gdzieś się spieszy. W młodości łatwo ją namówić do takich szaleństw, jak czerwone włosy, czy fryzura typu dredy, wszystko zależy od tego, z kim się przyjaźni i co w danej chwili jest modne. Zawsze jest ,na topie. Kocha podróże i w wakacje realizuje swoje marzenia.

mężczyzna - BLIŹNIĘTA:    

Dla pana Bliźniaka najważniejsza w życiu jest dobra zabawa. Nie należy do skąpców, wręcz przeciwnie, jeśli ma pieniądze, zawsze się podzieli, nie lubi jednak osób, które nie dają sobie w życiu rady. Można liczyć na jego przyjaźń, nie można natomiast za bardzo liczyć na jego stałe uczucie. Jest miłośnikiem pięknych, damskich kształtów i mistrzem flirtu, bardzo często z tego daru korzysta. Wyjątkowo inteligentny i wygadany, jeśli tylko się postara, zawsze znajdzie posadę. Na ogół wyuczony przez niego zawód nie ma nic wspólnego z tym, czym się zajmuje.

dziecko - BLIŹNIĘTA: Ogromna ruchliwość małego Bliźniaka jest dużym utrudnieniem dla opiekunów, ale dzięki niej dzieci spod tego znaku bardzo szybko się rozwijają. Jeżeli coś im przeszkadza osiągnąć dobre wyniki, to z pewnością kłopoty z koncentracją. Ich myśli bardzo często rozbiegają się w wielu kierunkach, a wszechstronne zainteresowania sprawiają, że naprawdę trudno jest im się skupić na jednym temacie. Dzieci spod tego znaku są prawdziwym utrapieniem dla nauczycieli, potrafią zasypać ich pytaniami, na które w większości nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Intelektualne możliwości młodych Bliźniąt są wielkie, często jednak ich wiedza jest powierzchowna.Wiosna - sprzyjająca pora roku
kryształ górski awenturyn - szczęśliwy kamień
Merkury - opiekuńcza planeta 
Bliźnięta Wodnik Baran Lew - przychylne znaki zodiaku
powietrze - żywioł znaku
13, 31 - szczęśliwa liczba


RAK

Znak zodiaku: RakOkres: 22.06- 22.07 Opis: Rak jest czwartym znakiem zodiaku, którego planetą opiekuńczą jest Księżyc, a trygonem woda. Dla Raka bardzo ważne są sprawy rodzinne i domowe. Przeważnie ma łagodny charakter, jest życzliwy, sympatyczny, zdolny do dbania i opiekowania się innymi, ma wielkie serce. Prawdziwym dla niego schronieniem jest dom, w którym znajduje się wiele pamiątek. Przeszłość i przywiązanie do "korzeni" dla Raka jest bardzo ważne, dlatego też szybko się przywiązuje i niechętnie zrywa związki oraz wszelkie relacje z przeszłości. Jest bardzo uczuciowy, łatwo się wzrusza, sentymentalny i nostalgiczny, obdarzony intuicją. Potrafi być wesoły, pełny fantazji i wyobraźni, często o uzdolnieniach artystycznych. Pasjonują go egzotyczne wyprawy i historia. w miłości  i związkach jest czuły i opiekuńczy, dbający o swoich bliskich, stały w uczuciach. Jego motto to emocje, przeszłość, dom, rodzina. Na Raka duży wpływ ma Księżyca dlatego jest nadwrażliwy, skłonny do życia w iluzji, mało konsekwentny w działaniu. Łatwo się zniechęca i szybko wycofuje, gdy na swojej drodze napotka przeszkody. Jest przewrażliwiony na swoim punkcie. Trudno mu się zmobilizować do działania. Rak jest humorzasty, skłonny do obaw, łatwo ulega negatywnym wpływom, kruchy pod względem psychicznym i emocjonalnym. Często nie potrafi utrzymać porządku. Dla swoich bliskich jest nadopiekuńczy, zazdrosny i podejrzliwy, osoby które kocha mogą czuć się osaczone. Powinien uważać na schorzenia żołądkowe, z powodu nadwrażliwości i nerwowości. Ma skłonności do przyswajania sobie pomysłów innych ludzi. Często przeżywa rozczarowania w miłości i przyjaźni. Raki urodzone w lipcu w późniejszym okresie swojego życia zawierają stałe związki, oraz osiągają stabilność materialną. Mimo swojej intuicji łatwo dają się wciągnąć w niekorzystne dla siebie transakcje finansowe

kobieta - RAK:
Pani Rak na początku sprawia wrażenie nieśmiałej, tajemniczej i zamkniętej w swoim własnym świecie. Trudno jest z nią nawiązać znajomość w ciągu paru godzin, potrzebuje na to przynajmniej paru dni. Jest bardzo pamiętliwa, potrafi po paru latach wypomnieć komuś jakiś drobny incydent. Nie jest jednak mściwa. Uwielbia zadręczać się rożnymi problemami, które w większości są tylko wytworem jej wyobraźni. Jest wspaniałą matką i żoną. Panie spod tego znaku bardzo często porzucają ambicje zawodowe i naukowe dla życia prywatnego. Żadne pieniądze i zaszczyty nie są dla niej ważniejsze od radosnego gwaru własnych dzieci i miłości męża. Lubi czuć się w życiu bezpiecznie, nie dla niej zawody związane z ryzykiem.


mężczyzna - RAK:
Pan Rak koniecznie powinien założyć rodzinę. Jeśli do trzydziestki nie znajdzie żony i nie spłodzi dzieci, to zdziwaczeje i resztę życia spędzi w stanie kawalerskim. Każda kobieta, która ma zamiar związać się z Rakiem, musi zdawać sobie sprawę, że zawsze będzie konkurowała z jego rodzicielką. Pamiętaj także, że zawsze będzie się starał zapewnić wygodę i bezpieczeństwo swoim rodzicom i rodzeństwu. Jeśli tylko jesteś w stanie żyć w zgodzie z jego rodzina, możesz być z nim bardzo szczęśliwa. Będzie dobrym mężem, ojcem, czułym i wrażliwym kochankiem.


dziecko - RAK:
Maleństwo spod znaku Raka jest najsłodszym dzidziusiem pod słońcem. Jest wręcz stworzone do tego, by je rozpieszczać na różne sposoby. Okaże wdzięczność za każdy uśmiech, każdy gest miłości. Im jest mniejsze, tym łatwiej można do niego dotrzeć. Jest w miarę ufne i lubi być w centrum uwagi. Zawsze utrzymuje ścisły kontakt z rodzeństwem i niezależnie od płci jest bardzo opiekuńczy.


turkusowy - sprzyjający kolor samochodu
Księżyc - opiekuńcza planeta
Rak Skorpion Ryby Panna - przychylne znaki zodiaku
woda - żywioł znaku
karneol perła - szczęśliwy kamień
2, 17 - szczęśliwa liczba
Lato - sprzyjająca pora roku


LEW

                                              
Znak zodiaku: LewOkres: 23.07- 22.08

Opis: Lew jest piątym znakiem zodiaku, jego patronem jest Słońce a trygonem Ogień. Mając takich patronów nic dziwnego że obdarzony jest dużym temperamentem, charyzmą, władczą postawą, wrodzoną godnością, wysokimi aspiracjami i odwagą. Fascynuje go wszystko co jest wielkie i szlachetne. Bardzo lubi być w środku zainteresowania, łatwo zdobywa sympatię innych ludzi, zazwyczaj ma dużo przyjaciół i znajomych, którzy docenią jego otwartość i życzliwość. Jest jednym z najbardziej kreatywnych  znaków zodiaku. Pracowity, wytrzymały i konsekwentny w działaniu, obdarzony wieloma talentami. Bez względu na to co robi dąży do osiągnięcia władzy, sukcesu i prestiżu. Posiada osobisty magnetyzm i czar, który przyciąga płeć przeciwną, często zachowuje się jak " lew salonowy". W sposób impulsywny i bardzo emocjonalny okazuje swoje uczucia i zainteresowanie drugą osobą. Jeśli się zakocha to szaleńczo. Ale też wbrew pozorom jest ciepły, delikatny i łagodny. Jego mottem jest samorealizacja, energia, władza, prestiż. Lew uwielbia być w środku zainteresowania i denerwuje się gdy, odnosi wrażenie, że nie poświęca mu się wystarczająco dużo uwagi. W rozmowach nie przypadkowo powraca do tematu, w którym to on jest najlepszy. Sprawia wrażenie nieznośnego i wyniosłego. Władza często " uderza mu do głowy", ma tendencję do dyktatury. Nie zadowala się w życiu małymi sukcesami, ma wysokie aspiracje, do ich osiągnięcia dąży za wszelką cenę. Pragnie zaszczytów, władzy, podziwu dla swoich talentów, lubi otaczać się wpływowymi ludźmi, jest łasy na komplementy. W dążeniach do celu jest egoistyczny, dumny, zarozumiały. Wysługuje się innymi ludźmi, lubi pouczać i wymądrzać się. Przy swoim ognistym temperamencie łatwo wpada w złość, w swoich działaniach jest gwałtowny i porywczy. Jest bardzo kochliwy, dlatego też może mieć więcej niż jeden związek małżeński i z każdego potomstwo. Jego szaleńcza miłość szybko wygasa, zamieniając się w obojętność i chłód. Często zawiera związki dla prestiżu i osiągnięcia lepszej pozycji społecznej.

kobieta - LEW:
.Pani Lew sprawuje rządy w domu i raczej nie jest zwolenniczką demokracji. Mieszkanie urządzi z wyjątkowym smakiem i nie poda banalnych potraw na przyjęciu. Zawsze będzie wyglądać elegancko i jeśli będzie tylko miała na to ochotę, zauroczy każdego mężczyznę. Nie ma zbyt dużo przyjaciółek, może mieć za to dużo przyjaciół. W pracy nie lubi nudy i często rywalizuje z mężczyznami. Ma tendencje do manipulowania ludźmi. Można ją kupić pochwałami i komplementami.

mężczyzna - LEW:


Pan Lew - ideał - tak przynajmniej sam o sobie myśli. Możesz zobaczyć to w jego oczach, kiedy pokonuje kolejną poprzeczkę. Uwielbia publiczne wystąpienia. Może wtedy z góry obejrzeć cały teren i wyłowić pojedyncze sztuki, które jeszcze nie zapisały się do jego fan klubu. Na takich ludziach mu najbardziej zależy. Bo jeśli jesteś kobietą, jego widok ma Cię zniewalać. Jeśli zaś mężczyzną, masz podziwiać jego wiedzę i efekty w pracy.

dziecko - LEW:
Lubi być chwalone i nie znosi sprzeciwu. Zawsze mu mało słodyczy, prezentów i nagród. Jest bardzo odważne. Śmiałym i władczym gestem wyciągnie rączkę do obcego psa. Jak zapragnie wiaderka kolegi to na pewno je zdobędzie. Ma tendencje do wychowywania swoich opiekunów. Spotkawszy się z odmową, będzie rzucał się na podłogę, aż ustąpisz. Musisz go często chwalić, a rzadko krytykować. Trudy wychowawcze będą Ci w przyszłości wynagrodzone. Możesz być pewna, że w dorosłym życiu dużo osiągnie.

żółty - sprzyjający kolor samochodu
Baran Strzelec Waga - przychylne znaki zodiaku
ogień - żywioł znaku
granat diament - szczęśliwy kamień
4, 19 - szczęśliwa liczba
Lato - sprzyjająca pora 


PANNA
Znak zodiaku: PannaOkres: 23.08- 22.09
Opis: Panna jest szóstym znakiem zodiaku której planetą opiekuńczą jest Merkury a żywiołem Ziemia. Prosperuje w życiu dzięki własnym zaletom, talentom, ciężkiej pracy i poczuciu obowiązku. Ma wyjątkowe zamiłowanie do porządku, jest skrupulatna, praktyczna, pracowita, zdecydowana, otwarta, warta zaufania. Ma umiarkowany temperament. Panna posiada analityczny umysł, opanowanie, elokwencję, ma szczególny dar przekonywania innych do swoich racji. Bardzo ważny dla niej jest dom i rodzina. Jest osobą niezawodną, szczerą, ujmującą, obowiązkową, posiadającą często duży zasób wiedzy teoretycznej. Podświadomie trzyma ludzi na pewien dystans, z niektórymi tylko nawiązując przyjacielskie kontakty. Za to jej przyjaźń jest szczera, prawdziwa, a słowo ma swoją wartość. Łatwo ulega emocjom, ale potrafi je kontrolować. Romantyczna, otaczająca opieką i zrozumieniem, swoich bliskich. Bardzo ważny jest dla niej kontakt z naturą i ekologią. Jej motto to obowiązek, służba, analiza, praktycyzm. Panna z typowo dla ziemskich znaków uporem, trzyma się swoich poglądów i nie łatwo ją przekonać do ich zmiany. Ma skłonność do dzielenia włosa na czworo , czyli zbytniej drobiazgowości, wzbudzania obaw i szukania problemów tam gdzie ich nie ma. Często się denerwuje przebiegiem sytuacji i spraw, nawet wtedy gdy wie że nie ma takiej potrzeby. Mówi się o niej że jest malkontentem. Znana jest ze swojego nadmiernie krytycznego podejścia, praktycznie do wszystkiego, także do siebie samej. Ma skłonność do hipochondryzmu, podejrzewając że ma wszystkie możliwe choroby. Trudno jej przychodzi przebaczenie i zapomnienie doznanej urazy. Jest bardzo ostrożna w kontaktach z innymi ludźmi, trzymając się na dystans, stwarza wrażenie zimnej i niedostępnej. Naprawdę boi się zranienia i jest bardzo wrażliwa na swoim punkcie, niechętnie znosi uwagi i krytykę. Z biegiem wieku robi się złośliwa, uszczypliwa i zazdrosna. Ma skłonność do więcej niż jednego związku małżeńskiego i romansów, oraz charakter pełen sprzeczności , wraz ze Skorpionem należy do najdziwniejszych znaków zodiaku 
.

kobieta - PANNA:
Akuratna, solidna. Dlatego bardzo dobrze nadaje się na asystentkę i sekretarkę. Zawsze wygląda czysto i wzorowo. Poznasz ją po schludnych kostiumach i po tym, że często chodzi myć ręce. Komplety odzieży (broń boże w krzykliwych kolorach!) to jej ulubione wdzianko. Jest dość ekonomiczna w żywieniu, mało wybredna, przedkłada praktycyzm i ekonomię nad smak. Ma poczucie własnej godności, szanuje pracę innych i jest bystrym rozmówcą.

mężczyzna - PANNA:
Pan Panna jest dobrym i czułym mężem. Niestety, bardzo często mężczyźni spod tego znaku zajmują pierwsze miejsca w konkursie nudziarzy. To właśnie do niego docierają najszybciej telewizyjne reklamy np. środków czystości. W uczuciach nie jest zbyt wylewny, zwłaszcza jeśli ma to robić publicznie. Woli zacisze domowej alkowy. Jeśli powie, że kocha, to możesz być pewna, że do grobowej deski. Jest uczciwy, dyskretny, nie gada głupstw, ceni sobie przyjaźń i nie jest mu wszystko jedno jakich używasz perfum. Lubi kobiety zadbane, sam też dba o siebie.

dziecko - PANNA:
To delikatna i wrażliwa osóbka. Dlatego dłużej niż rówieśnicy może dochodzić do siebie po chorobach i bardziej przeżywać dziecięce lęki. Wszystkiego się nauczy, ale powoli, bowiem wszystko od małego musi gruntownie zrozumieć i przemyśleć. Jeśli dasz mu odpowiednie zabawki, możesz mieć spokój na całe godziny. Zajmie się sobą. Z uczeniem się nie powinny mieć kłopotów.
indygo - sprzyjający kolor samochodu
Merkury - opiekuńcza planeta
Byk Koziorożec Skorpion - przychylne znaki zodiau
ziemia - żywioł znaku
jaspis heliotrop - szczęśliwy kamień
5, 10 - szczęśliwa liczba
Lato - sprzyjająca pora roku


WAGA

Znak zodiaku:WAGAOkres: 23.09- 22.10


Opis: Waga jest siódmym znakiem zodiaku, opiekuje się nią Wenus i za jej przyczyną Wagi są predestynowane do miłości, komfortu i wygody. Jej trygonem jest powietrze. Luksus jest jedną z jej podstawowych potrzeb. Bardzo ceni sobie naturalność. Jest optymistyczna, szczera, uczciwa, kurtuazyjna, ma dużą siłę przebicia, zdolność robienia interesów. Czarująca i miła, otwarta na świat, rozumiejąca ludzi i ich sprawy, ma talent dyplomatyczny i staromodne poczucie wartości. Szybko się uczy, jest często utalentowana do jakiejś gałęzi sztuki np. poezji, muzyki, rzeźby. Jest naturalnym znakiem partnerstwa i harmonii, musi mieć poczucie że jest lubiana i kochana. W miłości jest romantyczna i często patrzy przez " różowe okulary". Jej partner może liczyć na spacery przy blasku Księżyca, kolacje przy świecach, listy miłosne, poezje, prezenty, patrzenie głęboko w oczy. Jej mottem jest kompromis, harmonia, luksus, piękno.Waga ma silną potrzebę życia w luksusie i żeby to osiągnąć zrobi w tym kierunku wszystko, bez względu na konsekwencję, twierdząc że cel uświęca środki. Dobra materialne, godne życie, to najważniejsze cele w jej życiu. Słabą stroną Wagi jest wahanie się przed podjęciem decyzji. Często przecenia swoją wartość i możliwości, snując fantazje i robiąc wokół siebie większe zamieszanie niż wymaga tego sytuacja. Często sprawia wrażenie pustej i zarozumiałej, zbyt pewnej siebie, aroganckiej. Łatwo można jej złamać serce ponieważ podporządkowuje się partnerowi, aż do zatracenia własnej osobowości. Na znajomych i przyjaciół wybiera osoby zamożne ,oraz z dobrą pozycją społeczną, często afiszując się znaczącymi znajomościami i swoją pozycją materialną.kobieta - WAGA:

Pani Waga pielęgnuje i rozwija w sobie swój urok. Nawet jeśli nie jest pierwszej urody, zawsze znajdziesz w niej coś, co Cię zachwyci. Jej hobby to moda i sztuka. Bardzo często można o niej powiedzieć, że się nie ubiera, tylko przebiera, bowiem strój często dostosowuje do swojego aktualnego nastroju. Lubi przepych i bogactwo. Marzy o przynależności do śmietanki towarzyskiej.
mężczyzna - WAGA:

Pan Waga jest delikatnym, gustownym mężczyzną. Od razu zaliczy Cię do osób z którymi chce się spotykać, bądź nie. Jest bowiem bardzo wybredny, jeśli chodzi o dobór towarzystwa. Lubi muzykę, dobrą literaturę i możesz z nim porozmawiać o wszystkim. W dyskusji zawsze udowadnia wszystkim na około swoją rację
dziecko - WAGA:

Już od najmłodszych lat szuka w życiu spokoju, piękna i harmonii. Nie należy do dzieci, które wcześnie się usamodzielniają. Jest jednak bardzo towarzyska i potrafi się znaleźć zarówno w gronie swoich rówieśników jak i wśród dorosłych. Ceni sobie zgodę i długie dyskusje.
granatowy - sprzyjający kolor samochodu.

Bliźnięta Wodnik Baran Strzelec - przychylne znaki zodiaku

Wenus - opiekuńcza planeta

powietrze - żywioł znaku

akwamaryn opal - szczęśliwy kamień

6, 8 - szczęśliwa liczba

Jesień - sprzyjająca pora roku

bawełna -sprzyjająca tkanina.

SKORPION

Znak zodiaku: SkorpionOkres: 23.10- 21.11

Opis: Skorpion jest ósmym znakiem zodiaku posiadający jako jeden z niewielu dwie planety opiekuńcze Plutona i Marsa, jego trygonem jest woda. Wokół Skorpiona narosło wiele legend i plotek. Jest to najbardziej kontrowersyjny znak zodiaku, pełen tajemniczości, mistycyzmu, zmiennych emocji, pasji, pomysłowości i wyobraźni. Jest to silna osobowość. We wszystko co robi bardzo się angażuje, jest ambitny, dąży do zajęcia eksponowanego stanowiska. W swoim działaniu kieruje się chęcią posiadania jak i względami ambicjonalnymi. Drobiazgowy ,prawie nic nie ujdzie jego uwadze. Bardzo skomplikowany emocjonalnie, ma trudności w okazywaniu uczuć. Wrażliwy z rozwiniętą intuicją, poczuciem humoru, jest dobrym kompanem i oddanym przyjacielem Ma bardzo duży temperament i seksualność. Bardzo często na partnerów życiowych wybiera też Skorpiony. Pewnie dlatego, aby osoba z tego samego znaku rozumiała zawiłości jego charakteru, szukając w ten sposób bratniej duszy, zrozumienia i akceptacji. Poza tym osoby płci przeciwnej z tego samego znaku w jakiś dziwny magnetyczny sposób, przyciągają się do siebie. Jest bardzo szlachetny, przenikliwy, pomocny ,o hipnotycznym spojrzeniu. Jego mottem jest transformacja, mistrzostwo , mistycyzm. Skorpion jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych znaków zodiaku, a to z powodu "złej sławy". Wiele osób czuje przed nim respekt i bojaźń, woląc zejść mu z drogi. Często przypisuje się mu podstęp i pokrętne działanie na drodze do osiągnięcia celu. Jest zawistny, zazdrosny, chciwy. Do wszystkiego podchodzi bardzo emocjonalnie, szybko się irytuje, długo pamiętając urazy i zniewagi. Jeśli spotka się z krytyką, odrzuca maskę i pokazuje prawdziwe oblicze pełne skrajnych uczuć; od miłości do nienawiści. Jeśli czuje się zagrożony zniszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze. Nie lubi sprzeciwu, apodyktyczny, często fanatyczny w swych dążeniach i poglądach. Jest krytyczny, sarkastyczny, uważa że wszystko wykona najlepiej sam. W swoich działaniach nie liczy się z konsekwencjami. Dla swoich bliskich jest zbyt wymagający i chłodny w okazywaniu uczuć. Jego życie jest pełne dramatycznych zawirowań i zmian, jakby przeżywał je etapami. Ma wybujały temperament i skłonność do romansów. Bez pasji w swoim życiu może czuć się bardzo nieszczęśliwy, zatruwając życie swoim bliskim, obwiniając ich o wszystko. W wyniku niepowodzeń życiowych ma tendencję do samo wyniszczania się.

kobieta - SKORPION:
Kobiety spod znaku Skorpiona są niestałe, lubią kokietować mężczyzn, zwodzić, rzucać przyrzeczenia na wiatr, dawać słowa bez pokrycia. Postępują bez ambicji, są niekonsekwentne, Pomimo to, są w małżeństwie przykładnymi żonami, umiejętnie prowadzą dom, zarządzają dobrze majątkiem, dbają o męża i dzieci. W domu przeważnie dzierży berło władzy, którego nie da sobie odebrać nawet najbardziej despotycznym i walecznym przeciwnikom. Ma ogromna intuicję i potrafi ją wykorzystywać. Charaktery kobiet Skorpionów są niezwykle rozchwiane.
mężczyzna - SKORPION:
Pan Skorpion jest wrażliwy, refleksyjny, z którym można porozmawiać na trudne tematy. Skorpiony to na ogół ludzie bardzo wartościowi, którzy dzięki swojej ogromnej intuicji i inteligencji mają zdolność do zarabiania pieniędzy. Mężczyźni spod Skorpiona są samolubami, nie umieją współżyć w towarzystwie, nie maja przyjaciół. Są tak dumni z siebie, swoich osiągnięć, są tak zarozumiali, że aż nietolerancyjni w stosunku do osób mniej zaradnych. Ciągle udaje im się lawirowanie pomiędzy prawdą a plotką, dobrem i złem, kłamstwem i prawdą, ale z reguły są kłamcami. Są także skryci, zawzięci, gadatliwi i chętnie o drugich plotkujący. W związku małżeńskim są trudni, gdyż chcą być zawsze i wszędzie na najwyższym szczeblu.
dziecko - SKORPION
Wspaniałe, wrażliwe dziecko. Nad wyraz szybko dojrzewa psychicznie. Jeszcze nie mówi, a już wszystko rozumie. Nie będzie posłuszny Twoim rozkazom, jeśli nie uzna Twoich argumentów.
szary - sprzyjający kolor samochodu
Pluton - opiekuńcza planeta
Rak Ryby - przychylne znaki zodiaku
woda - żywioł znaku
ametyst cytryn - szczęśliwy kamień
7, 13 - szczęśliwa liczba
Jesień - sprzyjająca pora roku

STRZELEC


Znak zodiaku: Strzelec Okres: 22.11- 21.12
Opis: Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku, opiekuje się nim planeta Jowisz zwana "wielkim szczęściem"- planetą ekspansji, optymizmu, sławy i majątku. Strzelec należy do trygonu Ognia. Jest znakiem podwójnym charakteryzującym się dwoistością natury. Jedna skryta i wrażliwa, druga śmiała i beztroska. Jowiszowa natura Strzelca posiada wiele zalet. To jeden z największych optymistów spośród wszystkich znaków zodiaku, znajdzie pozytywne strony w każdej sytuacji, jest chodzącą reklamą siły pozytywnego myślenia. Ma silne poczucie sprawiedliwości, wrażliwy na krzywdę innych, bystry, odpowiedzialny, utalentowany w różnych dziedzinach. Postępowy, otwarty na nowe idee, idealista, ciekawy świata i ludzi, uwielbia podróże i zmiany. Odważny w swoich działaniach nieprzekupny, głodny wiedzy i pełen pasji. Ma silne poczucie wolności i niezależności, należy do ludzi bez względu na wiek, wiecznie młodych duchem. Jest szczery, przyjacielski, oddany swojej rodzinie - zwłaszcza dzieciom. Lubi wyzwania, ma duży temperament, romantyczny, skłony do wielkich namiętności. Mimo, że dobra materialne i sukces oraz sława nie są dla niego najważniejsze, często je osiąga .Ceni prawdę i szczerość, ma filozoficzne podejście do życia. Łatwo dostosowuje się do nowych okoliczności i zmian. Jego mottem jest racjonalność, rozum, ekspansja, inspiracja ,nieograniczoność. Strzelec jest znakiem bardzo zmiennym, jego gorąca natura i temperament powoduje, że szybko do wszystkiego się zapala, ale i też szybko gaśnie. " Łapie parę srok za ogon", często jest niekonsekwentny w działaniu. Niepoprawny optymista, goni za mrzonką, zatracając się w dążeniach. Czasami fanatycznie pragmatyczny, uwielbia prawić wszędzie " kazania", szczery aż do bólu. Nie znosi jakiegokolwiek krępowania i ograniczeń w życiu . Jest emocjonalny, nadpobudliwy, nadwrażliwy, łatwo wpada w gniew. Łatwowierny i naiwny, często wykorzystywany przez innych . Doznaje rozczarowań ponieważ zbyt idealistycznie podchodzi do życia i ludzi. Może mieć kłopoty finansowe przez zbytnią rozrzutność i bliskich, którym nie potrafi odmówić pomocy. Duży temperament powoduje, że ma skłonność do romansów. Może mieć więcej niż jeden związek małżeński.

kobieta - STRZELEC:
Kocha swobodę, jest niezależna i zawsze taka pozostanie. Nigdy nie zgodzi się na rolę żony przy mężu. Z nosidłami na plecach będzie biegać po mieście, górach i lasach. Nie jest typem mamy-kwoki, daje dzieciom wiele swobody, ale obdarza je także ciepłem. Nie należy do kobiet, które w pełni realizują się tylko poprzez macierzyństwo. Brzydzi się zdradą i jest to chyba jedyna rzecz, której nie wybaczy. Jest oddanym kumplem dla wszystkich członków rodziny.
mężczyzna - STRZELEC:
Jowialny, serdeczny i otwarty. Ma w sobie coś z wodzireja, życie towarzyskie jest dla niego niezwykle ważne. Kocha zabawę wszelkiego typu. Jest szczery, troskliwie opiekuje się dziećmi i zwierzętami, jak nie zapomni o ich istnieniu. Nie jest domatorem, nie ma gustu i nie przywiązuje uwagi do własnego wyglądu, sprawia wrażenie niechluja. Pogrążony we własnym świecie teorii, z nosem w książce przesiedzi cały dzień w mieszkaniu, zje byle co i nie raz zapomni o randce, bądź umówionym spotkaniu. Jest bardzo wrażliwym, romantycznym kochankiem, który zakochuje się "na śmierć" parę razy w swoim życiu.
dziecko - STRZELEC:
Mały Strzelec to wulkan energii. Wiecznie się kręci i wszędzie go pełno. Ruch jest mu potrzebny jak powietrze i jedzenie, należy więc dawać mu jak najwięcej swobody, a w wieku szkolnym rozwijać zacięcie do sportu. Rozległe zainteresowania, bystrość, wrodzona inteligencja i ogromna ciekawość sprawiają, że już w bardzo młodym wieku jest wdzięcznym partnerem do rozmów. Od najmłodszych lat lubi korzystać z uroków życia. Jest bałaganiarzem.
pomarańcz - sprzyjający kolor samochodu
Jowisz - opiekuńcza planeta
Baran Lew Waga - przychylne znaki zodiaku
ogień - żywioł znaku
turkus onyks - szczęśliwy kamień
4, 24 - szczęśliwa liczba
Jesień - sprzyjająca pora roku

KOZIOROŻEC

znak zodiaku KOZIOROŻEC-21.12 – 19.01

 Opis: Koziorożec jest dziesiątym znakiem zodiaku, którego opiekuńczą planetą jest Saturn zwany też " bogiem czasu"- planeta dyscypliny i kariery, " nauczyciel lekcji życia". Koziorożec należy do trygonu Ziemia. Ma olbrzymie poczucie odpowiedzialności, niezawodny, godny zaufania, solidny, dążący do kariery i sukcesów. Bardzo ważna jest dla niego świadomość, tego co w życiu osiągnął. Dąży do jasno wytyczonych celów, nie spocznie dopóki ich nie osiągnie. Jest obowiązkowy, przyzwoity, pracowity, wyciąga wnioski z własnych doświadczeń. Jest silną osobowością, która z podniesionym czołem znosi porażki. Jest towarzyski, wbrew pozorom lubi się bawić, ma poczucie humoru, potrafi żartować z siebie samego. Jest wstrzemięźliwy w okazywaniu uczuć. Jego życie oparte jest na rozsądku, ambicji, skrupulatności, " mrówczej pracy", konsekwentnym dążeniu do celu. Materialna egzystencja i wszelkie sprawy związane z finansami są dla niego bardzo ważne. Praca Koziorożca przeważnie kręci się wokół finansów. Dba o reputację. Jest wiernym i szczerym przyjacielem, troszczy się o innych. Ma umiarkowany temperament, jest dobry i czuły w miłości, jego uczucie jest spokojne i wyważone. Jego mottem jest praca, zastosowanie, struktura, dyscyplina, awans. Koziorożec w życiu kieruje się rozsądkiem i ostrożnością, co ogranicza jego kierunki działania. Ma trudności w okazywaniu uczuć i emocji, będąc zimnym, powściągliwym, bardzo wymagającym w stosunku do swoich bliskich. Ma tendencje do despotycznych zachowań. Może wydawać się milczący i nieśmiały wiecznie niezadowolony, za wszelką cenę dążący do perfekcji, melancholik i malkontent. Stara się kontrolować swoje emocje, lecz gdy wpadnie w gniew trudno mu się uspokoić. Ma tendencje do pracocholizmu. Krzywdę lub obrazę może wybaczyć, ale nigdy nie zapomni. Z życia wyłapuje jego ponure strony. Dystans emocjonalny utrudnia jego prywatne życie, nie pozwalając na zaangażowanie i przeżycie wielkich namiętności. Czasami uważa, że jego partner jest przeszkodą w realizacji jego ambicji, wtedy bez skrupułów eliminuje go ze swojego życia. Za wszelką cenę dąży do osiągnięcia sukcesu. Jego zachowania można określić tak, jakby był pod wieczną kontrolą - Saturna.
KOBIETA -KOZIOROŻEC 
:Zawsze gustownie i czysto ubrana, modnie, ale nie krzykliwe. Bardzo dobrze uczesana i umalowana. Na pierwszy rzut oka można wywnioskować, że ceni sobie rzeczy ekskluzywne, w dobrym gatunku. Jest religijna, jeśli nawet nie chodzi do kościoła, wierzy w Wyższą Energię i w swoim życiu stara się postępować według przykazań. Bardzo czuła na niesprawiedliwość panującą na Ziemi, często popada w przygnębienie z powodu czyjejś krzywdy.

mężczyzna - KOZIOROŻEC:


Jest geniuszem w jednej dziedzinie i najczęściej są to sprawy techniczne, a ignorantem w pozostałych. Na ogół jest muzykalny i potrafi grać na jakimś instrumencie. To, że jest niesłychanie inteligentny i zdolny, niestety nie idzie w parze z jego karierą. Pan spod tego znaku bardzo późno dojrzewa. Ma powodzenie u kobiet, ale jego związki są zazwyczaj krótkie, zwłaszcza w pierwszej połowie życia, kiedy nie jest w stanie się zmierzyć z szarą rzeczywistością. To, co go pociąga, to zmysłowe randki i skrajne emocje, jest wtedy namiętnym i nieobliczalnym kochankiem. Prawdziwą, dojrzałą miłość może znaleźć dopiero w jesieni życia

dziecko - KOZIOROŻEC:


Dzieci spod znaku Koziorożca nie bawi to, za czym ugania się reszta rówieśników. Często, jeśli mogą, wybierają towarzystwo dorosłych lub swoje własne. Często sięgają do książek, sklejają modele, muzykują, jednym słowem znajdują sobie hobby, które pochłania je bez reszty. W związku z tym na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie dzieci raczej niemrawych, zamkniętych w sobie, spokojnych i nie sprawiających kłopotu rodzicom. Potrafią być jednak niezwykle uparte i obrażalskie.

fioletowy - sprzyjający kolor samochodu
Saturn - opiekuńcza planeta
Byk Panna Ryby Koziorożec - przychylne znaki zodiaku
ziemia - żywioł znaku
kwarc dymny koral - szczęśliwy kamień
3, 24 - szczęśliwa liczba
Zima - sprzyjająca pora roku


WODNIK

znak zodiaku WODNIK 

20.01- 19.02


Znak zodiaku: WodnikOkres: 20.01- 18.02Opis: Wodnik jest jedenastym znakiem zodiaku, jako jeden z niewielu posiada dwie planety opiekuńcze ,Urana który jest wyższą oktawą Merkurego - planetą wolności, oraz Saturna planetę dyscypliny i struktury. Należy do trygonu powietrze. Wodnik w swoim życiu i działaniach stara się być w awangardzie, często wyprzedzając swoje czasy. Postrzega świat w sposób logiczny, racjonalny, posiada charyzmę. Jest najbardziej niezależnym znakiem zodiaku, potrzebuje dużo wolności. Uczciwy, szczery, humanitarny, nieugięty w swoich poglądach, obdarzony dużym temperamentem. Ma silne poczucie sprawiedliwości, wrażliwy na punkcie niewłaściwego traktowania innych ludzi. Dla niego wszyscy są sobie równi, bez względu na status społeczny i materialny, wyznanie, kolor skóry czy poglądy. Jest bardzo towarzyski i lubiany, ceniony za cierpliwość i przyjazny stosunek do świata. Ma wiele talentów w tym artystyczne, plastyczne, sportowe. Do wszystkiego co robi musi mieć przekonanie, patrzy na życie z perspektywy, zauważając więcej niż inni. W miłości jest stały i uczciwy, obdarzony gorącym temperamentem. Rodzina i bliscy są dla niego bardzo ważni, jest bardzo uczuciowy i wrażliwy. Jego partner może liczyć na romantyczne chwile i wielkie uniesienia. Jego mottem jest wyzwanie, powszechna wolność, przyjaźń. Wodnik będąc pod silnym działaniem Urana- planety wolności- jest urodzonym rewolucjonistą. Jest tak " zaprogramowany", aby poddawać wszystko próbie i burzyć konwencje. Często nietolerancyjny, uparty, o szalonych wywrotowych poglądach, dążący za wszelką cenę do ich realizacji. Dla niego cel uświęca środki. Ciągłe zmiany, zniszczenie - to część jego natury. Upór jest jego piętą Achillesową, kwestionuje prawie wszystko, robiąc trudności czerpie z tego satysfakcję. Narzuca innym swoją wolę i poglądy. Czasami naiwny, daje się łatwo omamić i wykorzystać. Ma tendencję do pracoholizmu i fanatycznych poglądów. Snuje fantastyczne wizje przeszłości które stara się wcielić w życie. Wyzwoli się z każdego związku czy układu w którym będzie tłamszone jego poczucie wolności i niezależności.

kobieta - WODNIK:
To ciekawa, atrakcyjna kobieta, która niejednym potrafi zaskoczyć. Potrafi być czułą żoną, a zaraz potem drapieżną kochanką, życie z nią nie jest nudne. Chce być za wszelką cenę uwodzicielska, a jednocześnie zagadkowa. W zabawie idzie na całość, zwłaszcza gdy przesadzi z alkoholem, ugania się za obcymi facetami. Jest w niej wiele przeciwieństw. Wizja dotrzymania dozgonnej wierności i niańczenia dzieci raczej ją przeraża, często więc decyduje się na wolne związki lub wychodzi za mąż w późnym wieku.
mężczyzna - WODNIK:
Wielce niezależny, nie znosi, gdy ktoś się wtrąca w jego osobiste sprawy. Rządzi nim rewolucyjny Uran i ograniczający Saturn. Bezstronny, życzliwy i bardzo przyjacielsko nastawiony do ludzi i świata. Chętnie patronuje zbiorowym przedsięwzięciom, jest szlachetny, łagodny i opanowany. Stworzony, by uszczęśliwiać innych. Nie umie oszczędzać, wszelką gotówkę szybko i lekkomyślnie wydaje. Wodnik ma problemy z ustatkowaniem się, przyparty do muru wybierze partnerkę, z którą będzie miał relację opartą na przyjaźni i pokrewieństwie dusz, mniej na seksie. Lubi romantyczne flirty, zawsze będzie się w kimś podkochiwał.
dziecko - WODNIK:
Potrafi być bardzo skryty i z miną pokerzysty znieść każdy cios. Zrozumienie jego obecnego stanu psychicznego może być w takim wypadku bardzo trudne. Dziecka spod Tego znaku należy się nauczyć. Jest nieobliczalny w reakcjach, duże niepowodzenia może skwitować wzruszeniem ramion, a małą porażkę wielką histerią. Jedno jest pewne, szybko wybacza i zapomina, dalekie mu są też dołki psychiczne.

brązowy - sprzyjający kolor samochodu
Uran - opiekuńcza planeta
Waga Baran Bliźnięta - przychylne znaki zodiaku
powietrze - żywioł znaku
szafir malachit - szczęśliwy kamień
2, 9 - szczęśliwa liczba
Zima - sprzyjająca pora roku


RYBY


znak zodiaku RYBY-20.02 – 19.03

Znak zodiaku:RYBYOkres: 19.02- 20.03         Opis: Ryby są dwunastym i ostatnim znakiem zodiaku. Mają dwie planety opiekuńcze Neptuna - planetę iluzji, intuicji - oraz Jowisza - planetę ekspansji i idealizmu. Ich trygonem jest woda, należy do znaków podwójnych, osoby spod tego znaku cechuje dwoistość natury.Ryby są empatyczne, wrażliwe, mają dużą wyobraźnię i intuicję, łatwo doprowadzić je do łez, są niepoprawnymi romantykami. Kreatywne, posiadają wiele talentów, często zostają artystami. Patrzą na życie przez " różowe okulary" ,mają zamiłowanie do mistycyzmu, poezji, sztuki nowych wzniosłych idei Są wspaniałymi partnerami, pełni poświęcenia i zrozumienia dla bliskiej osoby. Potrzebują kochać i być kochani. Jest w nich coś niezwykłego, magnetycznego. Czułe, delikatne, zmysłowe, dobre, mają wielkie serca, łatwo je zranić. Są bardzo tolerancyjne. Dom, rodzina, poczucie wygody, spełnienia są dla nich bardzo ważne. Są szczere, otwarte, lubią towarzystwo, dążą do sukcesu ale w sposób łagodny i nie za wszelką cenę. Łatwo wybaczają krzywdy. Mówi się że potrafią z wroga zrobić swojego przyjaciela. Ich motto to współodczuwanie, emocje, służba, poświęcenie, zrozumienie, wizje.Ryby  będąc zdolne do niezwykłego współczucia, mają tendencje do zbytniego poświęcania się i cierpienia dla idei. Mogą sądzić że ich działanie jest bezinteresowne, gdy w dziwny i niezrozumiały sposób dla innych, dbają o swoje ego, chcąc być coraz lepszymi i bliższymi ideału człowieczeństwa. Słabym ich punktem jest zdrowie, które zależy od emocji, mają tendencję do chorób psychosomatycznych. Często w ich życiu pojawia się chaos, poczucie bezsensu, nadmierne przeżywanie uczuć, krytycyzm, zmienność nastrojów, mają tendencję do izolowania się. Mogą je dręczyć troski , łatwo wpadają w kłopoty. Często inni ludzie wykorzystują ich dobroć i naiwność, doprowadzając do strat materialnych. Będąc pod silnym wpływem Neptuna mają skłonności do ucieczki w iluzje i różnego rodzaju uzależnienia, mają słabą wolę i wyjątkowo niechętnie patrzą prawdzie w oczy. Ryby mogą być zarówno świętymi jak i wielkimi grzesznikami.
kobieta - RYBY:
W Paniach spod tego znaku jest coś nieodgadnionego, co trzyma ludzi na dystans. Powinny pracować w mediach, bo kino, telewizja i fotografia to dziedziny, które ma w swojej opiece Neptun, ich władca. Bardzo angażują się w swoją pracę, która często staje się ich całym życiem. Ponieważ z natury łatwo popadają w nałogi, szybko stają się pracoholikami.
mężczyzna - RYBY:
Urodzony biznesmen. Kiedy planuje coś zrobić, bierze pod uwagę przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość, i wyciąga odpowiednie wnioski. Zawsze dopnie swego. Wyobraźni ma pod dostatkiem, jeśli Neptun weźmie go we władanie, staje się nieprzeciętnym artystą. Typowa Ryba lubi eksperymenty ze środkami odurzającymi, nie stroni od kieliszka i wplątuje się w kilka miłosnych przygód naraz. Jeśli się podda swoim nastrojom, nie zniesie brutalnej rzeczywistości bez porannego klina. Nie jest jednak zwykłym alkoholikiem, jest niezwykłym pijakiem z ogromną dozą uroku i wrażliwości, który po raz setny próbuje pogodzić się z rzeczywistością.
dziecko - RYBY:
Znak graficzny zodiaku przedstawia dwie ryby, płynące w różne strony. Dokładnie odzwierciedla to charakter naszych milusińskich. Trudny orzech do zgryzienia mają rodzice Rybek, które jeszcze nie potrafią wyrazić słowami, czego potrzebują. Przygotujcie się na to, że będą się uczyć raz dobrze, raz źle i wszystko zależeć będzie oczywiście nie od ich inteligencji, lecz od samopoczucia.
czerwony - sprzyjający kolor samochodu
Neptun - opiekuńcza planeta
Rak Skorpion Byk Koziorożec - przychylne znaki zodiaku
woda - żywioł znaku
fluoryt perła - szczęśliwy kamień
6, 12 - szczęśliwa liczba
Zima - sprzyjająca pora roku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz