czwartek, 12 kwietnia 2012

WYCZARUJ PIENIĄDZEJAK WYCZAROWAĆ PIENIĄDZE?

Właśnie zdobyłam receptę i już wam ją przekazuje
Chcesz zapomnieć o braku gotówki albo zdobyć majątek? Kup duży, ładny portfel, a do  środka włóż talizman. Jeśli zaufasz jego mocy, obdarzy cię wielką fortuną. Dowiedz się, co  jeszcze możesz zrobić, by w tym roku pieniądze popłyneły do twojej kieszeni.Bądź milionerką w myślach

Twoje nastawienie ma wpływ na to, co osiągasz! Dlatego pierwszym magicznym sposobem  będzie zmiana sposobu myślenia. Wyrwij się z błędnego kręgu negatywnego nastawienia. Jak  najczęściej wyobrażaj sobie, że jesteś milionerką. Przestań się obawiać, że stracisz pracę i że  zabraknie ci gotówki. Moc pozytywnego myślenia jest potężna. Szybko zobaczysz jej efekty.  Wystarczy utrwalić w podświadomości obraz bogatej siebie, by powoli zaczął stawać się  rzeczywistością. Zgodnie z ezoteryczną zasadą „podobne przyciąga podobne” myślenie o  dostatku przywoła pieniądze. To bardzo prosta metoda, ale skuteczna, by pomnożyć to, co już  się posiada. Wymień stary portfel

Wygląd twojego portfela jest bardzo ważny. Jeśli jest zniszczony, z dziurą czy rozdarty, mały  i brzydki, na pewno nie przyciągnie gotówki. Powinien być gustowny i odpowiednio duży.  Banknoty i karty bankowe muszą się w nim swobodnie mieścić. Nie musi być drogi, ale  schludny i elegancki (podobnie torebka). Zwróć uwagę, żeby nie przechowywać w portfelu przeterminowanych rachunków i starych notatek, gdyż zabierają one miejsce spodziewanym  zyskom. Za to warto do niego włożyć np. łuskę z wigilijnego karpia. Ta królewska ryba jest  symbolem bogactwa. Można również nosić w portfelu chińskie monety przewiązane  czerwoną nitką albo czterolistną koniczynę, najlepiej przez siebie znalezioną. Ochroni ona  przed bankructwem i sprawi, że z każdych poważnych tarapatów fi nansowych zawsze  wyjdziesz obronną ręką.Zatrzymaj gotówkę w domu

Oczyszczanie mieszkania to ważny etap sprowadzenia bogactwa do niego. Pamiętaj, że  pieniądze chętniej przychodzą do domu, w którym jest porządek. Dbaj więc, by w twoim  otoczeniu panował ład. Wszystko powinno mieć w nim swoje miejsce. Nie rozrzucaj  bezmyślnie na półkach czy szafkach rachunków do zapłacenia, bo zapraszają one do domu  kłopoty fi nansowe albo brak stabilizacji. Każdy grosz traktuj z respektem, nie kładź go byle  gdzie, gdy wyjmiesz z kieszeni. Nie gnieć banknotów i często licz, ile masz gotówki. Majątek  zapewni ci bilon rozłożony we wszystkich rogach pokoju. Możesz także umieścić pod  zlewem miseczkę pełną drobnych monet – przyciągnie to stały przypływ gotówki. Jeśli  pracujesz w domu, to naczynie umieść na biurku. Przynajmniej raz w tygodniu zapal w  mieszkaniu kadzidło, zwłaszcza w kątach, tam bowiem gromadzi się negatywna energia  odstraszająca przypływ fortuny. W ten sposób pozbędziesz się złych fl uidów i oczyścisz  przestrzeń wokół siebie.
  Powieś lustro blisko sejfu

Przedmiotem, który ma magiczną moc i zapewnia powodzenie fi nansowe, jest lusterko.  Powieszone tam, gdzie trzymasz gotówkę, symbolicznie podwaja dochody. Jeśli prowadzisz  własną fi rmę, umieść je w okolicy kasy lub sejfu. Możesz też nosić lustereczko w portfelu.  Ale nigdy w pustym, bo wtedy biedy będzie dwa razy więcej.   Oto cztery sprawdzone przez wróżkę metody na zwiększenie zasobów portfela. Przed  przystąpieniem do czarów odpręż się i postaraj wyciszyć. Potraktuj wykonywanie rytuałów  poważnie, żeby magia zadziałała. I jeszcze jedna ważna wskazówka: stosuj je tylko w czasie  od nowiu do drugiej kwadry Księżyca, czyli gdy rośnie. Emanuje wtedy siłą sprzyjającą  pomnażaniu dochodów.
 1. Weź czek albo polecenie wypłaty, takie jakie wypełnia się w banku. Wpisz na nim sumę,  której ci brakuje lub którą chciałabyś zdobyć w najbliższym czasie. Podaj również datę  wyznaczającą dzień, do którego chcesz zdobyć te pieniądze (nie bądź jednak zbyt  niecierpliwa, w tej kwestii posłuchaj intuicji), oraz swoje imię i nazwisko, pseudonim albo  imię, jakiego wobec ciebie używają znajomi i bliscy. Włóż czek lub formularz do drewnianej  szkatułki, najlepiej czerwonej, z lusterkiem w środku. Jeśli pudełeczko nie ma go – włóż małe  zwierciadło. Dbaj o pudełeczko, odkurzaj i pilnuj, aby nikt do niego nie zaglądał.

 

2. Przygotuj cztery monety, wodę w miseczce oraz świeczkę. Zapal ją, wycisz się i wyobraź  sobie, jak pieniądze wypełniają twoje dłonie, jest ich tak dużo, że ledwo możesz je utrzymać.  Potem włóż do miseczki monety i postaw ją w lewym rogu sypialni, dalszym od wejścia.  Niech zostanie tam przez cztery dni. Po tym czasie wyjmij monety. Wodę wylej, mówiąc:  każdy wydany pieniądz wraca do mnie zwielokrotniony. Tego samego dnia wydaj te cztery  monety na własne przyjemności.3. Poszukaj wśród swoich banknotów taki, który ma w numerach seryjnych cyfrę 8. Posiada  ona moc przyciągającą pieniądze. Im więcej ósemek, tym większy przypływ gotówki. Jeszcze  lepiej, żeby za ósemką lub ich ciągiem była dziewiątka. Jeśli znajdziesz taki szczęśliwy  banknot, włóż go do osobnej przegródki w portfelu i nigdy nie wydaj. To twój talizman  przywołujący bogactwo.


4. Ustaw na stole cztery czerwone świeczki. Weź doniczkę i nasiona bazylii lub rzeżuchy.  Zapal świece, stań twarzą zwróconą na wschód i zasiej rośliny w doniczce. W ziemi umieść  malachit lub agat muszlowy. Dbaj o uprawę. A kiedy zioła urosną, dodawaj je do potraw.  Przyciągną one dostatek do twojego domu.No jestem bardzo ciekawa czy działa ta recepta ?
Idę po nowy portfel haha.....


3 komentarze:

 1. Bardzo podoba mi się ten post, muszę spróbować tych czarów:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie napisz czy działają? Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Ciekawy komentarz, pozdro ;)

  OdpowiedzUsuń