niedziela, 1 kwietnia 2012

MAGIA I CZARY
MAGIA MIŁOSNA
Magia Miłosna - Pradawne zaklęcia miłosne - Jeśli pragniesz, by pokochała Cię kobieta, lub mężczyzna, którą kochasz, postaraj się zdobyć jej/ jego włos. Jeśli masz szczęście i obiekt twoich uczuć ma dość długie włosy to możesz wykorzystać ten czar. Zrób na tym włosie 3 węzły i wypowiedz nad nimi następujące słowa: 

AASTAROTH – musisz mnie pokochać, SCHEDA- musisz mnie pokochać- ty będziesz mój/moja, bo tego chcą ASTAROTH i SCHEDA. 
Następnie wyrwij sobie włos i spleć go z włosem osoby którą kochasz. Później tymi splecionymi włosami okręć przegub lewej ręki i postaraj się dotknąć lewą ręką choć przez chwilę rękę dziewczyny, chłopaka  a z pewnością będzie twój/a.


Można tez stworzyć jeden z potężniejszych talizmanów. 
Na wiosne w piątek, kiedy słońce pojawi się ana horyzoncie, należy wyciąć koło o średnicy 45 mm. Na jego odwrocie należy narysować koncentrycznie 4 koła i napisać na nich następujące słowa, oddzielając je krzyżykami:
ENAH+BINAH+SATOR+AREPO+TENT+OPERAS+HOD+ +ETHER+CHOKMAR+TEDULAH+TEBURHA+TIPHERET+JESOD+SARDACH+JO+NETZHA
W środku talizmanu należy napisać czerwonym atramentem imię Schedy. na odwrocie koła należy wpisać imiona Wenus czyli – AHA+AGHIEL+KEDEMEL+BNE+SERAPHIM
Wewnątrz koła natomiast należy wykreślić dwie linie równoległe, starając się zmieścić pomiędzy nimi imię osoby kochanej, a w części górnej i dolnej narysować znak zodiaku przynależny osobie którą się kocha.
W celu zniewolenia myśli pożądanej osoby należy doprowadzić do uaktywnienia papieru, na którym należy spisać słowa miłości. Wybieramy dobrej jakości papier i składamy go na pół. Kładziemy papier na stole i przykrywamy go swoimi dłońmi. Następnie wciągamy powietrze, a później powoli je wypuszczamy kierując wydychane powietrze na papier. czynność ta należy powtórzyć 5 razy.
Należy skoncentrować swoje myśli i narysować w przestrzeni świetliste koło wymawiając jednocześnie słowo  PARABRAHM. Należy to powtórzyć także 5 razy.ZAPRASZAM NA STRONĘ  CZARY
2 komentarze:

  1. pasowało by jeszcze wyjaśnić dlaczego zwracamy się do danych bóstw ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. kim jest astaroth?

    OdpowiedzUsuń