HOROSKOP 2016Horoskop na 2012

BARAN

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie w rzeczywistości są. Jeśli Barany zaślepią się nowościami, nie zwrócą uwagi na ważniejsze rzeczy w swoim życiu. Dlatego też Baran powinien trzeźwo patrzeć na świat, i widzieć dobre i złe strony swojego postępowania.
w miłości Barany mogą przeżyć wiele przygód, przygód szczególności wolne osoby. Barany w związkach będą chciały by w ich relacjach na nowo zawitał ogień i pasja. Należy jednak d o tego przekonać drugą stronę. Jeśli Baran nie dostanie tego czego pragnie, zacznie oglądać się w inne strony.
W finansach u Barana będzie się dużo działo. Będzie bardzo zmiennie. Raz Baran może przeżyć wielki szok, gdy okaże się ze jego konto jest już puste, ale chwile potem okaże się że Baran cos wymyślił co w krótkim czasie przyniesie mu dodatkowe pieniacze.
W pracy Barany musza uważać na sprytne osoby, bo gdy Baran będzie zapatrzony w jakaś nowość, Mozę się okazać, że podstępem współpracownik zgarnie uznanie czy podwyżkę w pracy.
Wiele Baranów postanowi zmienić pracę, lub rozpocząć kolejną, dodatkową pracę.
Sprawy rodzinne okażą się dla Barana dość ważne w drugiej połowie roku. Będzie się dużo działo w rodzinie dalszej. Baran będzie otrzymywać wiele dziwnych informacji o życiu osób rodzinnych.

BYK

Byki w tym roku będą chciały uporządkować wiele swoich starych spraw. Będą chciały zamknąć pewien rozdział w swoim życiu. Nie obędzie się jednak bez strat. Mimo tego Byki będą pewne siebie. Nowy etap rozpocznie się dla nich bardzo pracowicie. Nowe cele, zamierzenia będą szły w dobrym kierunku, pod warunkiem, że Byk będzie również słuchał rad innych.
W miłości samotne Byki będą mieć wybór miedzy różnymi opcjami. Wybierze on uczucie i będzie a nim podążać. Będzie jednak musiał troszeczkę zniżyć woje loty i nie wymagać tak wiele od nowego partnera.
Byki w związkach będą się cieszyć ze stabilności. Mimo tego będą oczekiwać od partnera, iż będzie zgadzać się na wiele rzeczy i że będzie się nadal starać o ten związek. Wiele Byków się zawiedzie, co spowoduje, iż część z nich przestanie odczuwać pewne emocje. Wiele Byków rozstanie się w tym roku. Będą wolały odejść niż przeżywać męki psychiczne.
W pracy będzie relatywny spokój. Wiele Byków pozostanie na swoich miejscach pracy, ale część będzie chciała zmian. Dobrym czasem na te zmiany jest wiosna i lato.
Byki będą w pewnym momencie tryskać wielką energią. Powodem tego może być daleka podróż, lub nowe hobby które bez reszty go zafascynują.
Warto zwrócić uwagę także na zdrowie. Jeśli cos będzie dolegać, Byk powinien iść do lekarza i nie bagatelizować objawów.
Tak więc Byku, szykuje Ci się bardzo interesujący rok- rok przemian.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta ten rok zaliczą do udanych. Będzie się w ich życiu wiele działo. Sami sobie z tym pomogą. Będą pragnęli przeżyć nowe, kolejne przygody. Niestety część Bliźniaków będzie bardziej zajęta problemami, z którymi nie Mozę sobie poradzić. Tylko te osoby które będą mieć czyste konto będą w stanie wyruszyć do przodu. Bliźnięta z problemami, szczególnie uczuciowymi, będą musiały się zastanowić kogo wybrać, czego naprawdę pragną i dokąd zmierzają pewne relacje. Jeśli już dokona rachunku sumienia, zdecyduje, będzie Bliźniak mógł iść nową ścieżką. Wybory dla Bliźniaków będą dość ciężkie, bo nie zawsze dostana to czego by tak naprawdę chcieli. Wiele Bliźniaków postąpi bardziej racjonalnie niż emocjonalnie.
W pracy nadejdą pozytywne zmiany. Wiele Bliźniaków awansuje lub zmieni pracę na dużo lepszą. W finansach też będzie się nieźle powodzić, szczególnie tym urodzonym w drugiej dekadzie znaku.
Część Bliźniaków,(tym którzy nic nie będą chcieli zmieniać w sowim życiu), będzie w złych nastrojach, nastrojach depresjach, będą bardzo narzekać na swój stan. Jednak dzięki rodzinie, Bliźniak znów będzie mieć nadzieje, że szczęście gdzieś tam na niego czeka.
RAK


Raki w tym roku mogą być melancholijne, będą ulegać szybkim wzruszeniom, i będą rozmyślać o swoim życiu. Dużo czasu będą spędzać w domu, najlepiej w samotności. Wiele Raków będzie jednak chciało odnowić stare znajomości. Doprowadzić to może do nowych, ekscytujących chwil.
Raki prędzej czy później wyjdą ze swej skorupy i będą chciały poznawać nowych ludzi. od tego jednak będzie potrzebna mobilizacja otoczenia.
Raki w swej pracy będą bardzo dokładne i skrupulatne. Wiele z nich otrzyma awans, uznanie. Część raków zdecyduje się na zmianę pracy, na nieco spokojniejszą. Rak jednak muszą patrzeć na co wydają pieniądze, i powinni wprowadzić jakiś plan oszczędności.
W miłości, szczególnie te osoby w związkach, będą chciały troszkę poprawić relacje. W niektórych związkach Raków będzie naprawdę źle, ale Raki postarają się zawalczyć o miłość. Samotne Raki końcu wyjdą ze swych schronów i zaczną poznawać nowe osoby.
Raki będą słyszeć wiele plotek o swoich bliskich znajomych. Lepiej nie wchodzić w te gierki słowne i nie rozpowiadać nikomu co się usłyszało. Może się okazać, że Raki zostaną posądzone o coś czego nie zrobiły.

LEW

Lwy w tym roku będą bardzo podekscytowane faktem, iż ich życie uczuciowe przechodzi w inny wymiar. Wiele Lwów zazna szczęścia uczuciowego w nowych związkach. Lwy o długich stażach w związku będą chciały coś pozmieniać w relacji, by związki nabrały więcej energii i namiętności. Nie bezie to łatwe, gdyż Lew musi mieć świadomość, że druga połówka też musi pragnąć tych zmian. Gdy Lew nie uzyska tego co chce, będzie się szybko wycofywać ze związku.
W finansach będzie znaczniej lepiej niż poprzedniego roku. Za sprawą zwykłego „ farta” Lew może osiągnąć w krótkim czasie wielkie sukcesy w sprawach finansowych. Musi jednak pamiętać o tym by nie lekceważyć prawa i zasad, które rządzą całym światem. Wyłamywanie się z tych ram, w kwestiach finansowych może przynieść straty a nie zyski.
W pracy wiele Lwów będzie pragnęło by szefostwo było z nich zadowolone. Mimo tego pragnienia Lwów mogą się nie spełnić. Powodem tego będzie ich lenistwo by doprowadzić do zmian. Prędzej Lew będzie oglądać się za zmianą pracy niż za ratowaniem tego co się ma.
Wiele Lwów w tym roku nauczy się słuchać rad innych. Przestaną uważać, że tylko oni mają rację. Taka postawa Lwów spowoduje, iż zjednają sobie wielu nowych znajomych.
W rodzinie Lewie możesz być komuś bardzo potrzebny. Nie bagatelizuj plotek i usłyszanych informacji. Może się okazać iż wiele jest w nich prawdy.

PANNA

Panny będą chciały w tym roku podjąć jakieś ryzyko, by móc sobie powiedzieć, że nie jest nudna i konserwatywna w poglądach. Szalony wyczyn Panny będzie zauważony przez wielu znajomych i bliskich. Panna będzie zadowolona z nowości jakie sama wprowadziła w swoje życie. Takie działania spowodują, że inne sprawy zaczną się układać idealnie. Wiele samotnych Panien spotka odpowiednie osoby dla siebie. Te które są w związkach zauważą iż lepiej otwierać się na nowe możliwości w związku. Wiele związków Panien zacznie żyć pełnią życia.
W kwestiach zawodowych będzie się dużo działo. Wiele Panien zmieni pracę na dużo lepszą, wiele z nich awansuje lub na nowo podejmie naukę. Poszerzanie wiedzy dla Panien jak zwykle będzie ważne.
W rodzinie każdy będzie chciał wykorzystać na swój sposób Pannę. Wiele Panien się sprzeciwi, co może oziębić nieco stosunki z niektórymi członkami rodziny.
Nie należy się jednak tym przejmować, gdyż będzie to dobre wyjście z sytuacji.
Panny w tym roku powinny również zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Zbyt długie przesiadywanie w pracy, może spowodować wiele problemów z kręgosłupem, i ogólnym osłabieniem organizmu.

WAGA

Wagi w tym roku skupią się na zarabianiu dużych pieniędzy. Często ich plany zostaną zrealizowane, dziki ich walce i wierze w wygraną. Wagi będące na stabilnych stanowiskach w pracy, nie będą narzekać na pracę. Wiele z nich dostanie uznanie a nawet pożyczkę od pracodawcy.
Wagi szukające pracy będą mieć wielkie szczęście w tej dziedzinie. Ważne jest jednak by były cierpliwe i wytrwałe w swoich zamierzeniach.
W miłości, może troszkę się popsuć. Wiele Wag wcześniej wyobrażało sobie inaczej życie w partnerstwie. Teraz po dłuższym czasie obudzą się nagle i mogą stwierdzić że partner idzie inną ścieżką życia niż wcześniej.
Wiele Wag w tym roku czeka rozejście się z partnerem i skupienie swojej uwagi na innych sprawach. Samotne Wagi będą poszukiwać drugiej połówki i wiele z nich pozna interesujące osoby.
W miłości musza też kierować się intuicją, a nie tylko tym, co wypada zrobić w danej sytuacji. Warto też popatrzeć na swoje potrzeby.
wiele Wag na nowo zacznie się bawić, chodzić na przyjęcia, poznawać nowe towarzystwo i odnawiać stare znajomości, które kiedyś dawały im satysfakcje.

SKORPION

Skorpiony w tym roku będą chciały zmienić wiele w swoim życiu. Będzie ku temu wiele sposobności. Szczególnie w miłości będzie możliwość zmiany. Samotne Skorpiony, w końcu nie będą już takie samotne. Te w związkach poznają na nowo smak namiętności i pasji. Wiele Skorpionów zmieni swój stan posiadania. Wiele ciekawych propozycji może posypać się dla tych Skorpionów, którzy nie boją się ryzyka. Wiele z nich wykorzysta swoje szanse i rozpocznie nowe interesy.
Słabsze Skorpiony będą dalej w bezruchu. Niewiele się będzie u nich działo. Stagnacja będzie powodować cofanie się ich rozwoju duchowego. Spowoduje to również przygnębienie i ogólny stan lenistwa. Wszystko można zmienić i odwrócić los, ale trzeba tego chcieć.
Wiele osób z pod tego znaku zacznie na nowo podróżować. Wiele z nich znajdzie czas na dalekie wyprawy, by nie tylko odpocząć ale poznać kulturę i obyczaje danej cywilizacji. Ciekawość Skorpiona będzie tak olbrzymia, iż znajdzie on sobie nowe zainteresowania, które go bardzo wciągną.

STRZELEC

Strzelce w tym roku będą chciały zabłysnąć swoją wiedza i ogólną inteligencją. Szczególnie będą chciały się tym popisać i wykorzystać to w kwestiach zawodowo- finansowych. wiele z nich otworzy nowe interesy, wejdzie w różne spółki i będzie myśleć co tu zrobić by się wzbogacić. Strzelce jednak nie przewidzą jednego – miłości. Wiele osób z pod tego znaku, niespodziewanie zrozumie że kocha kogoś. Przez dość długi czas wiele Strzelców będzie negowało tą prawidłowość, ale z czasem zacznie robić wszystko by ta relacja przeszła na wyższy poziom poznania. Co słabsze Strzelce odpuszczą, gdyż stwierdzą że na nich przyjdzie kiedyś czas, a teraz nie jest odpowiednia chwila na tego typu sprawy. Pod koniec roku właśnie te Strzelce będą samotnie spędzać czas i wtedy zrozumieją swój błąd. Strzelce w związkach będą sobie nieźle radzić z obowiązkami jakie wynikają w byciu z kimś w relacji.
Strzelce, które wiecznie narzekają, dalej będą to czynić. Warto jednak wziąć się za siebie gdyż ten rok dla Strzelców przyniesie nowe okazje, które warto wykorzystać.
W rodzinie Strzelec Mozę zauważyć ze nie wszystko układa się tak jak powinno. Może z czasem dowiedzieć się o niepowodzeniach kogoś z bliskiej rodziny ,w kwestiach finansowych i zdrowotnych. Strzelec będzie chciał pomóc, ale może okazać że się spóźni.

KOZIOROŻEC

Koziorożce w tym roku będą tryskać wielką energia i zapałem do działania. Wiele z nich będzie chciało zmienić pracę, zająć się czymś nowym. Takie zmiany będą dobre, o ile Koziorożec będzie na pewno wiedzieć czego chce.
W finansach może być znaczna poprawa dzięki szczęściu w grach losowych, czy w spółkach handlowych.
W miłości zajęte Koziorożce, będą mieć problem ze zrozumieniem swojego partnera. Nie bardzo będą wiedzieć o co chodzi, i dlaczego partner się na nich gniewa. Rozwiązanie będzie dość proste, jeśli Koziorożec usiądzie i posłucha drugiej połówki.
Samotne Koziorożce będą poznawać wiele osób. Część z tych znajomości będzie bardzo owocnych na dalsze życie. Zbyt duże wymagania Koziorożców mogą spowodować, iż zostaną znów sami. Nie będzie im to jednak zbytnio przeszkadzać gdyż znajdą sobie zawsze jakieś zastępcze zajęcie.
W rodzinie Koziorożec może zauważyć, że ktoś nie mówi mu prawdy, i ukrywa jakąś tajemnicę. Będzie to dręczyć Koziorożca. Wiele z nich postanowi na własną rękę uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

WODNIK

Wodniki jak co roku będą szukać dla siebie nowego zajęcia, które ich zafascynuje bez reszty. Wiele z nich uzyska to, dzięki otwartemu umysłowi na życie.
Te Wodniki, które wolą stagnację będą pragnęły tylko uporządkowania swoich spraw w kwestiach uczuciowych. Wiele osób z pod tego znaku będzie niepewna tego co tak naprawdę czuje do drugiej osoby. Bardzo wiele Wodników zrewiduje swoje uczucia, odniesie się do nich i zadecyduje co dalej robić z przyszłością związku.
Samotne Wodniki nie będą mieć tego problemu, choć będzie im doskwierać samotność i niezrozumienie przez otoczenie. Nadarzy się jednak okazja spotkania kogoś interesującego w tym roku. Wystarczy tylko otworzyć się na taką ewentualność.
W finansach będzie się dużo działo dzięki nowym pomysłom i ich realizacji. Warto zwrócić jednak uwagę na urzędy, sądy, które mogą być w pewnym momencie kłopotliwe dla wielu Wodników.

RYBY

Ryby będą chciały przeżyć wielką miłość. Jeśli jednak będą mieć zbyt wysokie wymagania, może się okazać iż pod koniec roku znów będą same. Osoby w związkach będą pragnęły lekkich zmian i urozmaicenia ich życia uczuciowego. Warto porozmawiać z partnerem i zaproponować jakaś fascynująca podróż czy inne spędzanie wspólnie czasu.
W finansach będzie relatywny spokój. Ryby mające pracę, będą dalej mogły w niej być. Będzie jednak możliwość zmiany pracy dla wielu ambitnych Ryb. Muszą jednak się wtedy zastanowić czy aby na pewno chcą tych zmian, czy te zmiany nie zmienią życia na niekorzyść?
Wiele Ryb będzie musiało poszukać sobie nowego hobby by czymś się zająć w wolnych chwilach. Wiele z nich odda się bez reszty sztuce, muzyce, czy Ezoteryce. Wiele Ryb będzie spędzać dość dużo czasu wśród znajomych o tych samych zainteresowaniach.